• Rada pedagogiczna

      • Dyrektor Szkoły Ościk Magdalena – język niemiecki, edukacja wczesnoszkolna
        Wicedyrektor Szkoły Sadura Małgorzata – wychowanie fizyczne, plastyka

         

        Ałaszewska Magdalena – język niemiecki, nauczyciel wspomagający

        Barańska Anna – nauczyciel wspomagający

        Barańska Lucyna – język angielski

        Bartczak Piotr – nauczyciel wspomagający

        Bąbel Grzegorz – religia

        Bednarska Jolanta – język angielski

        Bocheńska Nina – wychowanie fizyczne

        Chycka Agnieszka - pedagog szkolny

        Cukiernik Dorota – logopeda

        Cywińska Martyna – nauczyciel wspomagający

        Czabańska Maria – język angielski

        Dędek Maria – historia, WOS, EDB

        Fila Magdalena – edukacja wczesnoszkolna

        Filipczak Tomasz – biblioteka szkolna

        Gnyp Renata – świetlica szkolna

        Gorzędowska Marzena – edukacja wczesnoszkolna

        Grabowska Anna – edukacja wczesnoszkolna

        Jachimczak Monika – świetlica szkolna

        Jankowska Beata – informatyka, technika

        Kadir Alan – świetlica szkolna

        Kaniowska Małgorzata – wychowanie fizyczne

        Kiełbik Jarosław – religia

        Kluczyńska – Musiał Renata – język polski

        Kobylarz Iga – edukacja wczesnoszkolna

        Kowalewski Dawid – religia

        Kowalska Katarzyna – matematyka, informatyka

        Krasoń Arkadiusz – informatyka, technika, wychowanie fizyczne

        Krawczyk Aneta – edukacja wczesnoszkolna

        Krzynówek Kamila – świetlica szkolna

        Kubiak Agnieszka – nauczyciel wspomagający

        Kubik Anna – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

        Kukulska Agata – chemia

        Kurzawska Maria – zajęcia rewalidacyjne

        Librowska Anna – edukacja wczesnoszkolna

        Librowska Ewa – świetlica szkolna

        Maniecka Anna – język polski

        Marusińska Liliana – pedagog szkolny, doradztwo zawodowe

        Marczak Marzena – edukacja wczesnoszkolna

        Miastkowska Krystyna – język angielski

        Misztela Agnieszka – biologia

        Nowak Ewelina – nauczyciel wspomagający

        Nowicka Dorota – geografia, biologia

        Pawelec Aleksandra – fizyka

        Pielużek Mariola – kierownik świetlicy i stołówki szkolnej

        Poterała Kinga – nauczyciel wspomagający

        Pregiel Anna – język angielski

        Radojewska – Pechta  Marlena – świetlica szkolna

        Rakowska – Kister Ewa – język polski

        Rawicka Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna

        Rzepecki Mirosław – wychowanie fizyczne

        Sawicka Agnieszka – świetlica szkolna

        Siewierska Anna – wychowanie fizyczne

        Siewierski Marek – wychowanie fizyczne

        Słodkowicz Lidia – język polski, język niemiecki

        Soja Małgorzata – świetlica szkolna

        Stanios Lidia – edukacja wczesnoszkolna

        Stankiewicz Anna – edukacja wczesnoszkolna

        Szulc Małgorzata – język polski

        Szydziak Anna – edukacja wczesnoszkolna

        Święcicka Justyna – biblioteka szkolna

        Tompa Paulina - historia

        Turkowska Ewa – język niemiecki

        Turniak Renata – wychowanie fizyczne

        Urbanik Bożena – matematyka

        Wawrzyńczak Halina – przyroda, geografia, wychowanie do życia w rodzinie

        Woźniak Małgorzata – matematyka

        Woźniakiewicz Alicja – język angielski

        Zawada Aneta – edukacja komputerowa, informatyka, matematyka

        Ziemba Agnieszka – chemia

        Ziemba Renata – plastyka, muzyka

        Zyzik Agnieszka – świetlica szkolna